ENER INTELI Sp. z o. o.

731 818 181 info@bejeans.pl
ul. Włocławska 268 87-100 Toruń woj. kujawsko-pomorskie
5372601299
!

Do poprawnego wyświetlania strony wymagana jest odpowiednia wersja przeglądarki internetowej wraz z włączoną obsługą JavaScript.
Zalecana wersja przeglądarki to Internet Explorer 10.0 i wyższe.

Koszty i czas dostawy

Darmowa dostawa na terenie Polski


Kurier DPD - 0 zł
DPD wiodąca międzynarodowa firma kurierska, codziennie świadczy usługi tysiącom zadowolonych klientów. Dostawa do 48h od nadania przesyłki w dni robocze.
Poczta Polska - 0 zł
Dostawa przez listonosza/kuriera Poczty Polskiej. Dostawa do 3 dni roboczych od nadania przesyłki. Dostawa po wcześniejszej przedpłacie.

Do krajów UE (oprócz Chorwacji, Cypru, Grecji, Malty):
Kurier DPD - 20zł - darmowa dostawa  od 999 zł
Dostawa od 2 do 4 dni od nadania przesyłki. Dostawa po wcześniejszej przedpłacie.

Termin dostawy
Przesyłki nadajemy w dni robocze od poniedziałku do piątku (do godziny 13.00 w piątek). Wysyłki są monitorowane i można sprawdzić ich status na stronach firm kurierskich odpowiednio: www.dpd.com.pl, www.poczta-polska.pl. Standardowo realizujemy zamówienia (przekazanie przesyłki do kuriera) w ciągu 1-2 dni roboczych, natomiast standardowy czas dostawy przez firmę kurierską wynosi do 48 godzin w dni robocze.

Termin dostawy Produktu do Klienta może wynosić do 21 dni roboczych licząc do daty złożenia zamówienia w przypadku wyboru opcji „za pobraniem”, a w przypadku przelewu przez serwis przelewy24, eCard, PayPal lub bezpośrednio na nasze konto, licząc od chwili zaksięgowania środków na naszym rachunku bankowym lub autoryzacji karty płatniczej.

Odbiór przesyłki
Podczas odbioru przesyłki dostarczonej przez kuriera, zaleca się aby Klient sprawdził w obecności spedytora stan opakowania zewnętrznego przesyłki. W przypadku uszkodzenia opakowania przesyłki zaleca się sporządzić wraz z kurierem protokół szkody, w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach podpisanych przez Odbiorcę i kuriera.

Suma
0,00 zł
wróć do zakupów
Zamawiam